Apie mus

UAB „NVGroup” prekiauja termo mediena, medienos gaminiais ir ruošiniais. Lauko terasos lentomis ir konstrukcine mediena, lauko dailylentėmis ir fasado apdaila, vidaus patalpų ir pirties dailylentėmis, stogo pakalimais ir tvoros elementais, vidaus masyvo grindimis, pjauta termo mediena. O taip pat medžio plastiko kompozito terasinėmis lentomis WPC (Wood Plastic Composite). Nematomais terasos ir fasado lentų tvirtinimais, reguliuojamo aukščio atramomis (pjedestalais), aliuminio lagėmis, medinių konstrukcijų sujungimo elementais, nerūdijančio plieno medinės terasos ir fasado medsraigčiais, savisriegiais sraigtais, medinių konstrukcijų tvirtinimo ankeriais.

Įranga baseinams ir tvenkiniams, baseinų chemija, ekologiška tvenkinių chemija, ceolitu.

Mūsų siūloma termo mediena yra pjauta iš PEFC™ sertifikuoto miško, turi KOMO kokybės sertifikatą. Dėl savo ypač didelio patvarumo savybių, termiškai apdorota mediena turi savo spalvą, kuri yra labai panaši į „Egzotinės medienos” spalvas ir yra tokia tvirta, jog gali būti naudojama be jokio paviršiaus apdorojimo! Terminis apdorojimas padidina medienos stabilumą ir išryškina natūralų medienos struktūros grožį. Tai alternatyva tropiniam kietmedžiui bei egzotinėms medienos rūšims, kuri sulaukia didelio populiarumo visame pasaulyje.

Termo mediena yra ekologiškas sprendimas, siūlantis gražius, ilgalaikius, funkcionalius ir svarbiausia draugiškus aplinkai produktus.