Kategorijos

Baseino vandens problemų sprendimas

Baseino vandens problemų sprendimas ir priežasčių šalinimas

Šioje dalyje pateikiame detalią informaciją, kuri gali Jums pasitarnauti norint palaikyti švarų, tyrą ir skaidrų baseino vandenį. Nurodome paprastas kovos strategijas, kurios gali padėti spręsti dumblių, metalų formuojamų apnašų, bakterijų ir pirmuonių parazitų problemas jūsų baseino vandenyje. Naudojant Ocedis priemones, šis procesas gali būti užbaigtas per maždaug 24-48 valandas.

ProblemosSprendimas ir priežasties šalinimas (naudojamos priemonės)
Drumstas vanduo (Chloraminai)Aktyvus deguonis Ocedis Oxyclean
Greitai tirpstantis chloras Ocedis V60
Skystas flokuliantas Ocedis
Organinės atliekos ir teršalai
(Putos)
Baseino dugno siurbliavimas ir sienelių valymas
Skystas flokuliantas Ocedis
Flokulianto kasetės Ocedis
Koncentruotas putojimo šalintojas Ocedis Anti Foam
Purvas ir dumblasSkystas flokuliantas Ocedis
Aukštas vandens šarmingumasOcedis pH minus
Aukštas pHOcedis pH minus
Aukštas vandens kietumasPristineCheck
Vandens keitimas
Aukštas TDS lygisVandens išleidimas (keitimas) ir baseino vonios plovimas
Prastas filtravimasPatikrinkite filtrą ir išvalykite arba atlikite plovimą priešinga srove pagal gamintojų nurodytas rekomendacijas
Smėlio arba filtro užpildo keitimas nauju
Aukštas fosfatų lygisOcedis Anti-phosphate PRO
Pasikeitusi vandens spalvaAukštas metalų kiekis vandenyje: norint pašalinti metalus iš vandens ir atlikti norimą prevenciją, naudokite metalų šalintoją Ocedis MetalFix. Norėdami išvengti metalų dėmių formavimosi, reguliariai naudokite metalų šalintoją Ocedis MetalFix. Baseinuose, turinčiuose druskų chloro generatorius ar esant aukštam fosfatų lygiui, naudokite PristineClean.
Žemas pHOcedis pH plius (natrio hidrokarbonatas) padidinti pH iki 7.2 – 7.6 lygio
Žemas šarmingumo lygisLygis padidinamas naudojant natrio karbonatą
Žalias vanduo (skaidrus)Aukštas vario lygis: PristineClean arba metalų šalintojas Ocedis MetalFix
Reguliarus šio produkto naudojimas padeda palaikyti norimą metalų lygį vandenyje.
Žalias vanduo (drumstas)
Dumbliai
Palaikykite tinkamą dezinfekcijos priemonių lygį, atlikite vandens oksidavimą (šoką) ir fosfatų testą, naudokite:
aktyvų deguonį Ocedis Oxyclean arba greitai tirpstančio di-chloro granules Ocedis V60
Algicidas Ocedis QT20 arba Ocedis JET35 (Ovy Pool QT15)
Ocedis Anti-phosphate PRO
Dėmės ant baseino paviršiausJuodieji arba geltonieji dumbliai: norėdami kovoti su geltonaisiais dumbliais, naudokite koncentruotą Algicidą Ocedis QT20 arba PristineBlue kartu su aktyviu deguonimi Ocedis Oxyclean. Norėdami išvengti geltonųjų dumblių atsiradimo ir kovoti su juodaisiais dumbliais, naudokite algicidą kartu su greitai tirpstančiom di-chloro granulėmis Ocedis V60.
Rudos ar mėlynai žalios dėmėsDėmės kurios nenusivalo nuo torkretinio cementinio ar kito kieto paviršiaus‚ gali būti šalinamos su valikliu Ocedis Net’Bord Gel ir algicidu Ocedis JET35, arba reguliariai naudokite PristineClean. Dėmių valymui, kurios nenusivalo nuo stiklo pluošto paviršiaus, akrilinių arba vinilo paviršių, naudokite Ocedis Net’Bord Gel ir algicidu Ocedis JET35.
Riebalai ir riebalinių putų linijosBesimaudančiųjų kūno riebalai ir purvas. Naudokite skystą flokuliantą kiekvieną savaitę, norėdami pašalinti ir išvengti riebalinių sankaupų ant filtro ir paviršių. Susidariusius riebalus ir matomas riebalines putas ant drenažo vamzdžių ir vandens linijos pašalinkite panaudodami Ocedis Net’Bord Gel ir algicidu Ocedis JET35.

„Pelkės transformavimas“ į skaidrų ir tyra baseino vandenį

Norint paversti baseiną, kuris yra virtęs „pelkę“ į švarų baseiną, gali tekti įdėti daug darbo ir laiko, tai gali trukti keletą dienų ar net keletą savaičių. Naudojant Ocedis priemones, šis procesas gali būti užbaigtas per maždaug 24-48 valandas ir tai yra greita ir paprasta alternatyva seniesiems baseino vandens valymo ir skaidrinimo metodams. Visa tai daryti yra taip paprasta, o rezultatas yra toks geras jog baseinų priežiūros profesionalai renkasi Ocedis priemones baseinų vandens valymui ir skaidrumo palaikymui visame pasaulyje.

„Pelkės transformavimo“ procesas su Ocedis priemonėmis, nelabai skiriasi nuo tradicinių valymo procesų, tačiau rezultatas yra  geresnis ir pasiekiamas bei matomas daug grečiau nei valant įprastais metodais.  Skaidrinimo procesas apima šiuos žingsnius:

  1. Pašalinkite iš vandens tiek nuosėdų, kiek tik įmanoma. Sureguliuokite pH 7.0-7.6 ribose.
  2. Atlikite baseino vandens oksidavimą, naudodami aktyvų deguonį Ocedis Oxyclean 200 g/10 m³ vandens (arba greitai tirpstančio chloro granules). Padvigubinkite oksiduotojo kiekį jei baseino vanduo buvo pažaliavęs ilgiau nei vieną savaitę.
  3. Naudokite 300 ml algicido Ocedis JET35 (arba panašaus produkto) 10 m³ vandens, kad būtų sunaikinti dumbliai.
  4. Įpilkite 250 ml skysto flokulianto Ocedis 10 m³ vandens.
  5. Leiskite filtravimui veikti šešias valandas.
  6. Po šešių valandų įpilkite pakartotinai 250 ml skysto flokulianto Ocedis 10 m³ vandens.
  7. Leiskite filtravimui toliau veikti 12-24 valandas. Po 12-24 valandų kai jau yra matomas baseino trapas (dugnas), išsiurbliuokite baseino dugną vakuuminiu šepečiu, nuvalykite baseino sieneles, praplaukite filtrą, išvalykite skimerio krepšelį, ir palikite veikti filtravimą iki tol kol baseino vanduo bus visiškai švarus ir skaidrus.
  8. Po to, kai baseino vanduo išvalytas ir yra skaidrus, dar kartą patikrinkite pH bei įdėkite daugiafunkcinio chloro Ocedis Force5 vieną 250 g tabletę / 25 m3 vandens, į skimerį ar plaukiojantį dozatorių, priklausomai nuo vandens temperatūros ir filtravimo laiko kas 5 – 8 dienos.
  9. Palaukite 2 savaites ir atlikite baseino vandens oksidavimą, naudodami aktyvų deguonį Ocedis Oxyclean 150 g/10 m³ vandens (arba greitai tirpstančio chloro granules), laikydamiesi pateiktų instrukcijų.