Kategorijos

Geriamas vanduo

Geriamas vanduo – paruošiamasis priežiūros procesas

Jūsų vandenyje gali atsirasti medžiagų, kurios sukels tokias problemas kaip nemalonus vandens kvapas ir skonis, kas gali sukelti THM (Trihalomethanes) ir HAA (Halogenic Acetic Acids) lygių padidėjimą. Valdykite savo paruošiamąjį priežiūros procesą su EarthTec®, inovatyviu algicido ir baktericido tirpalu, turinčiu žemą pH, kuriame yra 99.99 % biologiškai aktyvių vario jonų (Cu++).

Kitaip nei kiti vario sulfato produktai, kuriuos galima rasti šiandienos rinkoje, aktyvus ingredientas, esantis EarthTec® (Cu++) yra pilnai ištirpęs ir išlieka tirpus vandenyje. Tai reiškia, jog dozavimo normos priklauso nuo biologinio poreikio, o ne susidariusių tam tikrų vandens sąlygų. Šios savybės leidžia Jums kontroliuoti TOC (Total Organic Carbon) be pernelyg intensyvios priežiūros, o tai sąlygoja jog į aplinką pateks mažesnis vario kiekis.

Žemas EarthTec® pH lygis padeda absorbuoti tiek organines medžiagas, tiek bakterijas. Žemas rūgštingumas taip pat sumažina organinių medžiagų tirpumą ir leidžia huminėms medžiagoms nusėsti.

Natūralių organinių medžiagų (NOM – Natural Organic Matter) kontroliavimas, pasitelkiant EarthTec®, suteikia daugybę privalumų:

  • Sumažina TOC, tiek dalelių, tiek tirpalo pavidalu
  • Pašalina iš vandens nepageidaujamą kvapą ir skonį
  • Sumažina THM ir HAA lygius
  • Sumažina kitų chemikalų poreikį
  • Nesuformuoja jokių žinomų kancerogeninių dezinfekavimo šalutinių produktų (DBP – Disinfection By-Products)

EarthTec® yra skystas vario vandens priežiūros produktas, užregistruotas US EPA kaip algicidas ir baktericidas ir sertifikuotas pagal NSF/ANSI Standard 60 kaip geriamojo vandens priedas.

EarthTec® dozavimo normos paruošiamajame priežiūros procese

Dozavimo normos paruošiamajam priežiūros procesui prasideda nuo 1,00 L EarthTec® 1000 m³ neapdoroto vandens. Ši norma atitinka 0.06 ppm vario koncentraciją vandnenyje. Didesnės dozių normos gali būti reikalingos esant aukštesniems organinių atliekų lygiams vandenyje.

EarthTec® turėtų būti paduodamas į pagrindinį vandens vamzdį kiek įmanoma arčiau vandens šaltinio. Naudokite tinkamos galios chemikalų dozavimo pompą su automatiniu skysčio padavimu į vamzdį ir automatiniu stabdžiu.

Norint įsitikinti jog buvo panaudotas tinkamas kiekis EarthTec®, norint patenkinti atsiradusius organinius poreikius, paimkite vandens pavyzdį ir įsitikinkite, kad jame yra laisvų vario jonų (Cu++).

Dėmesio: Kuomet EarthTec® yra įpilamas į vandens įleidimo sistemą, gali nusilupti bet kokios biologinės plėvelės nuosėdos. Tai gali sukelti suformuotų dalelių kiekio padidėjimą, kurios nusėda baseinuose arba valymo įrenginiuose keletui dienų.

Vandenvietės rezervuarai

EarthTec® yra registruotas US EPA kaip algicidas ir baktericidas ir sertifikuotas pagal NSF/ANSI Standard 60 kaip geriamojo vandens priedas. Šis aplinkai saugus produktas yra netoksiškas tiek žmonėms, tiek žuvims, kuomet yra naudojamas taip, kaip yra nurodoma instrukcijose.

Mažiau dumblių

EarthTec® yra inovatyvus algicidas ir baktericidas, turintis žemą pH, kuriame yra labai didelė biologiškai aktyvaus vario jonų (Cu++) koncentracija. Tradiciniai metodai paprastai yra naudojami prasidėjus dumblių žydėjimui, o tai pareikalauja ypač intensyvių veiksmų, be to, toks vandens valymas gali sąlygoti kitų rūšių, kurios neturėtų būti naikinamos, pažeidimų. EarthTec® suteikia galimybes ilgalaikei kontrolei ir apsaugo nuo dumblių žydėjimo, be to, šis produktas nesukels vario nuosėdų ant dugno.

Dumblių kontroliavimas ir bakterijų mažinimas suteikia keletą privalumų:

  • Pašalinamas nemalonus geriamojo vandens kvapas ir skonis, kuris atsiranda dėl dumblių žydėjimo
  • Pašalinami THM ir HAA pradžios ženklai
  • Nesudaromi jokie šalutiniai dezinfekavimo produktai
  • Sumažinamas arba visai panaikinamas poreikis taikyti kitus vandens priežiūros chemikalus

Mažiau darbo

Tamsiai mėlynas skystos formos EarthTec® tirpalas pats pasklinda ir tolygiai pasiskirsto vandenyje be jokio maišymo ar purškimo. Visa tai sąlygoja labai stipriai sumažėjusias išlaidas darbo jėgai.

Mažiau vario

EarthTec® aktyvus ingredientas yra biologiškai aktyvūs vario jonai (Cu++), kurie yra vienintelė vario forma, padedanti efektyviai kovoti su dumbliais ir bakterijomis. EarthTec® produkte yra unikalaus hidrotopo, kuris išskiria didesnę koncentraciją keičiantis vandens sąlygoms. Aukštas biologiškai aktyvaus vario, esančio EarthTec®, kiekis sąlygoja tai, jog į aplinką patenka kur kas mažesnis vario kiekis. Vario, esančio EarthTec® išskyrimas yra kontroliuojamas biologinio poreikio (tokio kaip dumblių žydėjimas), o ne vandens sąlygų. Tai leidžia Jums atlikti vandens priežiūrą ir valymą bei neleidžia žydėti dumbliams. Varis nepasišalins iš tirpalo, jis liks pilnai ištirpęs tirpale neribotą laiką, tokiu būdu bus užtikrinta ilgalaikė dumblių prevencija be pernelyg intensyvios priežiūros naudojimo.

Vandenvietės rezervuarai, kuriuose yra žuvų (vario koncentracija 0.06 ppm)

Vandens tūris m³Pradinis dozavimas
400 m³ (400000 L)400,00 ml
1300 m³ (1300000 L)1,30 L
2000 m³ (2000000 L)2,00 L
4000 m³ (4000000 L)4,00 L