Kategorijos

Žemės ūkis

Žemės ūkis ir Agronomija

Kvapai yra natūrali kiaulių auginimo dalis. Kuomet dujas gaminančių bakterijų lygis išauga, susidarantys kvapai ir dujos yra labai nemalonūs. Suformuotos kietųjų dalelių atliekų sankaupos gali sukelti skystų atliekų saugojimo galimybių sumažėjimą atliekų duobėse ir tvenkiniuose. Privalumas, kurį suteikia EarthTec® naudojimas, dar yra jo sugebėjimas suardyti kietąsias atliekas.

EarthTec® turi unikalią savybę kontroliuoti dujas gaminančias bakterijas ir sumažinti amoniako dujų lygį iki 50% per dvi savaites po šios priemonės pritaikymo. Kuomet vario jonai, esantys EarthTec®, įsiskverbia į bakterijos ląstelės sieneles ir membranas, jie paveikia DNR, proteinus ir metabolinius enzimus ir suardo bakterijų dauginimosi procesą.

EarthTec® padeda kovoti su kvapais, kadangi jame esantys vario jonai suardo bakterijų dauginimąsi, taip pat ir proteolitinių bakterijų, kurios yra atsakingos už žalingų dujų, aprašytų aukščiau, gaminimą.

Papildomas privalumas, kurį suteikia EarthTec® naudojimas, yra jo sugebėjimas suardyti kietąsias atliekas. Dvylikos savaičių tyrimuose, atliktuose kiaulių ir paršelių tvartuose, aptvaruose, buvo pastebėta, jog po EarthTec® naudojimo pavyko sugražinti ankstesnes skysto pavidalo atliekų saugojimo galimybes, kurios anksčiau buvo prarastos dėl kietųjų atliekų sankaupų.