Kategorijos

PristineBlue produktai

PristineBlue produktai – paprasta baseino vandens priežiūra

PristineBlue® sistemą sudaro šeši skirtingi produktai, kiekvienas iš jų turi labai svarbią paskirtį. Jų žinojimas padės jums suprasti vandens priežiuros veiksmus, kuriuos būtina atlikti pagal nuorodas, esančias šiame tinklalapyje. PristineBlue® yra ekologiškas produktas, nekenksmingas aplinkai, EPA registruotas ir NSF International sertifikuotas geriamo vandens apdorojimui!

PristineBlue®

PristineBlue® sistemos pagrindas, skirtas kontrolei su dumbliais ir bakterijomis

Šis pagrindinis sistemos produktas, skirtas kontrolei su dumbliais ir bakterijomis. PristineBlue® aktyvios sudėtinės dalys, vario jonai, yra sukibę unikalia formulę ET-3000, kuri leidžia mums įvesti pakankamai vario į vandenį, kad būtų kontroliuojami ir naikinami dumbliai bei bakterijos.

Skirtingai nuo kitų vario junginių, vario jonai esantys PristineBlue® ilgai išlieka vandenyje, kad apsaugotų nuo dumblių ir bakterijų atsiradimo.

PristineBlue® yra ekologiškas produktas, nekenksmingas aplinkai, EPA registruotas ir NSF International sertifikuotas geriamo vandens apdorojimui! Po pirmosios įvedimo į vandenį dozės jūs turite matuoti bei papildyti PristineBlue® lygį tik kas dvi savaites.

PristinePower® (analogiškas produktas → Ocedis Oxyclean)

PristinePower® yra vandens oksidatorius be chloro. Jis greitai tirpsta ir pašalina iš vandens kvapus bei organines medžiagas, teršalus, kūno riebalus, bei visas kitas daleles, kurios susikaupia ir sukelia vandens drumstumą bei pilkumą.

Oksidavimas baseinams rekomenduojamas kas savaitę arba kas dvi; Spa baseinuose ir kaitinimosi kubiluose mes rekomenduojame įpilti dozę PristinePower® po kiekvieno pasimaudymo. Kitaip nei chloras oksidatorius yra saugus besimaudantiesiems, po 15 minučių jie jau gali lipti į baseiną, Spa ar kubilą!

PristineClean® (analogiškas produktas → Ocedis MetalFix)

PristineClean® užtikrina ypatingai švarų jūsų baseino, Spa baseino ar kubilo vandens paviršių, užkirsdamas kelią susidaryti nuosėdoms ir dėmėms dėl vandenyje esančių metalų.

Palaikykite idealiai švarų  baseino vandens paviršių sustabdydami nuosėdų ir dėmių susidarymą dėl vandenyje esančio metalų. Jis apsaugo nuo metalų ir mineralinių dalelių nusėdimo ant baseino sienų ir dugno. Kurios patenka į baseiną per vandentiekio sistemas, juvelyrinius dirbinius ir metalinius įrenginius.

PristineClean® yra pilamas į vandenį kas dvi savaitės kartu su PristineBlue®. PristineClean® taip pat gali būti naudojamas pašalinti jau susidariusias metalų ar mineralines dėmes vandenyje.

PristineCheck®

PristineCheck® yra vandens paruošimo priemonė, kuri paruošia jūsų baseiną, Spa baseiną, kubilą, PristineBlue® naudojimui. Jis paima kalcio perteklių iš vandens ir nusodina į filtrą. PristineCheck® yra naudojamas baseinuose, kai PristineBlue® naudojamas pirmą kartą ir kiekvienais metais pavasarį.

Spa baseinuose ir kaitinimosi kubiluose jis turėtų būti naudojamas kiekvieną kartą iš naujo pripildžius šviežio vandens. Jeigu vandens šaltinyje yra didžiulis kiekis kalcio, mes rekomenduojame naudoti PristineCheck®, kas kart kai tik jūs papildote šviežio vandens savo baseiną, SPA baseiną ar kubilą.

PristineExtra® (analogiškas produktas → Ocedis Di-Chloras V60)

PristineExtra® yra vandens oksidatorius, kuri oksiduoja ir paruošia baseino, Spa baseino ar kaitinimosi kubilo vandenį naudoti PristineBlue®.

PristineExtra® tai 99 % grynumo natrio di-chloro šokas (labai stiprus oksidatorius), kuris greitai tirpsta ir išgaruoja. Vanduo greitai atsistato, nelieka chloro kvapo ir sugrįžta į normalią būseną – be chloro!

PristineExtra® taip pat gali būti naudojamas sprendžiant įvairias vandens problemas, šalinant kvapus bei organines medžiagas, teršalus, kūno riebalus, bei visas kitas daleles, kurios susikaupia ir sukelia vandens drumstumą bei pilkumą.

PristineClear® (analogiškas produktas → Ocedis Flokuliantas)

PristineClear® yra labai koncentruota flokuliavimo priemonė skirta baseino, SPA baseino ar kubilo drumsto vandens skaidrinimui.

PristineClear® sujungia smulkias daleles į stambesnes ir padidina filtro efektyvumą, kad filtras galėtų jas surinkti ir pašalinti. PristineClear® priemonė veikia bet kokiame pH lygyje. Be aliuminio sulfato ir fosfatų.