Kategorijos

PristineBlue dozavimas

Teisingas PristineBlue priemonių dozavimas

Visada chemines medžiagas naudokite atskirai – niekada jų nemaišykite. Tolygiai pilkite reikiamą kiekį PristineBlue priemonių į baseiną, užtikrinkite, kad veikia baseino vandens siurblys ir filtras. Visą reikiamą priemonių kiekį supilkite vienu kartu. Priemones reikėtų naudoti tada, kai baseine nėra besimaudančių žmonių. Prieš leisdami žmones į baseiną maudytis, palaukite 15 minučių.

PristineBlue yra unikali formulė naudojama dumblių kontrolei ir bakterijų augimo stabdymui maudymosi baseinuose, Spa baseinuose ir kaitinimosi kubiluose. Naudojant kaip nurodyta, PristineBlue slopina ir stabdo dumblių ir bakterijų augimą.

Naudojimosi instrukcijos

Maudymosi baseinai

Pradinis dozavimas. Naudodami PristineBlue produktą pirmąjį kartą 10 m3 baseino vandens skirkite 160 ml produkto, tokiu būdu pasieksite 1 ppm koncentraciją (vario kiekis milijone vandens dalelių).

Priežiūros dozė. 10 m3 vandens skirkite 80 ml PristineBlue produkto. Tokiu būdu užtikrinsite 0.5 ppm koncentraciją (vario kiekis milijone vandens dalelių), kuri leis išlaikyti minėtąją 1 ppm koncentraciją.

Pakartotinos priežiūros dozė. Dozuojama remiantis besimaudančiųjų kiekiu, kartą arba du kartus per dvi savaites, tai leis išvengti pernelyg didelių metalo vario sankaupų.

Spa baseinai ir kaitinimosi Kubilai

Pradinis dozavimas. 100 litrui Spa vandens skirkite 2.5 ml PristineBlue produkto.

Priežiūros dozė. 100 litrų Spa vandens skirkite 1.0 ml PristineBlue produkto. Tokiu būdu užtikrinsite 0.5 ppm koncentraciją (vario kiekis milijone vandens dalelių), kuri leis išlaikyti minėtąją 1 ppm koncentraciją.

Pakartotinos priežiūros dozė. Dozuojama remiantis besimaudančiųjų kiekiu, kartą arba du kartus per dvi savaites, tai leis išvengti pernelyg didelių metalo vario sankaupų.

Svarbi pastaba: Visada chemines medžiagas naudokite atskirai – niekada jų nemaišykite. Tolygiai pilkite reikiamą kiekį PristineBlue produkto į baseiną, užtikrinkite, kad veikia baseino vandens pompa ir filtras. Visą reikiamą produkto kiekį supilkite vienu kartu. Produktą reikėtų naudoti tada, kai baseine nėra besimaudančių žmonių. Prieš leisdami žmones į baseiną maudytis, palaukite 15 minučių.

PristinePower® (analogiškas produktas → Ocedis Oxyclean)

PristinePower naudojamas organinių teršalų, kurie lemia drumzliną vandenį, oksidavimui.

Naudojimosi instrukcijos

Maudymosi baseinai

Esant nedideliam besimaudančiųjų kiekiui. Kas dvi savaites 10 m3 baseino vandens skirkite 120 g PristinePower produkto.

Esant dideliam besimaudančiųjų kiekiui. Kas savaitę 10 m3 baseino vandens skirkite 120 g PristinePower produkto.

PASTABA: PristinePower produktas yra be chloro, todėl jo nereikėtų laikyti dezinfekavimo priemone.

Spa baseinai ir kaitinimosi Kubilai

Po kiekvieno Spa arba kaitinimosi kubilo panaudojimo, arba kas savaitę, 100 litrų vandens naudokite 1 arbatinį šaukštelį produkto.

Svarbi pastaba: Visada chemines medžiagas naudokite atskirai – niekada jų nemaišykite. Tolygiai pilkite reikiamą kiekį PristinePower produkto į vandenį, užtikrinkite, kad veikia baseino vandens pompa ir filtras. Visą reikiamą produkto kiekį švariu plastikiniu šaukšteliu supilkite vienu kartu. Nenaudokite metalinių dozavimo įrankių ar indų! Produktą reikėtų naudoti tada, kai baseine nėra besimaudančių žmonių. Prieš leisdami žmones į baseiną maudytis, palaukite 15 minučių.

PristineClean® (analogiškas produktas → Ocedis MetalFix)

PristineClean stabdo dėmių (mineralinių nuosėdų) susidarymą ir naikina jau esamas dėmes, kurias sukelia vandenyje esantys metalai. Apsaugo nuo metalo bei mineralinių medžiagų dalelių, kurios patenka į baseino arba Spa vandenį per vandetiekio sistemas, papuošalus ir metalinę įrangą.

Naudojimosi instrukcijos

Periodiškos priežiūros atveju PristineClean produktą naudokite kas dvi savaites.

Maudymosi baseinai

10 m3 baseino vandens skirkite 20 ml PristineClean produkto.

Spa baseinai ir kaitinimosi Kubilai

100 litrų Spa vandens skirkite 1.5 ml PristineClean produkto.

Svarbi pastaba: Visada chemines medžiagas naudokite atskirai – niekada jų nemaišykite. Tolygiai pilkite reikiamą kiekį PristineClean produkto į baseiną arba Spa, užtikrinkite, kad veikia baseino vandens pompa ir filtras. Visą reikiamą produkto kiekį supilkite vienu kartu. Produktą reikėtų naudoti tada, kai baseine nėra besimaudančių žmonių. Prieš leisdami žmones į baseiną maudytis, palaukite 15 minučių.

PristineCheck®

PristineCheck yra unikali formulė skirta paruošti baseino vandenį, pasižymintį aukštu kalcio arba metalo turiniu, PristineBlue produkto naudojimui. PristineCheck yra sudėtinė PristineBlue produkto sistemos dalis, kurios pagalba pašalinami visi metalai, išskyrus biologiškai aktyvus Cu++. PristineCheck neleidžia susidaryti sąlygoms, kurios gali sukelti problemas susijusias su įrangos korozija, žvynelių (mineralinių nuosėdų) susidarymu, filtrų užsikimšimu ir baseino sienelių dėmėmis.

Naudojimosi instrukcijos

Maudymosi baseinai

10 m3 baseino vandens skirkite 160 ml PristineCheck produkto. PristineCheck produktą reikėtų naudoti taip: reikalingą produkto dozę pilkite virš vandens paviršiaus aplink baseino kraštą. Prieš pilant į vandenį PristineBlue, po PristineCheck produkto panaudojimo geriausiai yra palaukti 12 valandų.

Spa baseinai ir kaitinimosi Kubilai

100 litrų spa vandens skirkite 2.5 ml PristineCheck produkto.

Svarbi pastaba: Visada chemines medžiagas naudokite atskirai – niekada jų nemaišykite. PristineCheck produktą reikėtų naudoti taip: reikalingą produkto dozę pilkite virš vandens paviršiaus aplink baseino ar Spa kraštą, užtikrinkite, kad veikia baseino ar Spa pompa ir filtras. Visą reikiamą produkto kiekį išpilkite vienu kartu. Prieš pilant į vandenį PristineBlue, po PristineCheck produkto panaudojimo geriausiai yra palaukti 12 valandų.

PristineClear® (analogiškas produktas → Ocedis Flokuliantas)

PristineClear valo drumstą baseino ar Spa baseino vandenį. Skystas produktas – paprastas naudojime. Neturi fosfatų ir aliuminio sulfato. Tinka visiems pH parametrams. Suderinamas su visomis vandens priežiūros priemonėmis. Sujungia mikroskopines daleles į didesnes, bei leidžia filtravimo sistemai geriau ir efektyviau jas pašalinti iš vandens.

Naudojimosi instrukcijos

Maudymosi baseinai

Naudoti 16 ml PristineClear / 10 m3 vandens kas dvi savaites. Esant didelei besimaudančiųjų apkrovai naudoti PristineClear kartą į savaitę 16 ml / 10 m3 vandens. Cirkuliacija ir filtravimas veikia 24 valandas, po to filtras išplaunamas.

Spa baseinai ir kaitinimosi kubilai

Naudoti 1 ml PristineClear / 380 litrų vandens kartą į savaitę. Esant labai drumstam vandeniui du kartus į savaite po 5 ml / 380 litrų vandens. Cirkuliacija ir filtravimas veikia 8 valandas, po to filtras išimamas ir išplaunamas.

PristineExtra® (analogiškas produktas → Ocedis Di-Chloras V60)

PristineExtra yra vandens oksidatorius, kuri oksiduoja ir paruošia baseino, Spa baseino ar kaitinimosi kubilo vandenį naudoti PristineBlue. PristineExtra tai 99 % natrio di-chloro šokas (labai stiprus oksidatorius), kuris greitai tirpsta ir išgaruoja. Vanduo greitai atsistato, nelieka chloro kvapo ir sugrįžta į normalią būseną – be chloro!

Naudojimosi instrukcijos

Maudymosi baseinai

Naudoti 120 g PristineExtra / 10 m3 vandens. Veikiant baseino cirkuliacijai, reikiamą produkto kiekį išberti mažomis dozėmis tiesiai į vandenį, aplink visą baseino perimetrą. Norint išvengti baseino dangos pažeidimų, būtina neištirpusias granules nuo dugno išsklaidyti. NIEKADA NELEISKITE NEIŠTIRPUSIOMS PRODUKTO GRANULĖMS KONTAKTUOTI SU METALINIAIS PAVIRŠIAIS. Vandens temperatūrai esant žemesnei nei 20° C, rekomenduojama šį produktą iš anksto ištirpinti vandenyje. Naudoti tik plastikinį ir švarų indą. Maišyti tik gerai vėdinamoje patalpoje arba lauke. Vandens tirpalą maišyti tik su švariu, plastikinių ar medinių įrankiu. Vandens tirpalą supilti giliausioje baseino vietoje. Dėmesio: VISADA berkite PristineExtra produktą tiesiai į vandenį; NIEKADA nepilkite vandens ant PristineExtra produkto. NIEKADA neberkite produkto daugiau kaip 460 g, mažiau nei į 12 litrų šalto vandens. PristineExtra negalima maišyti su jokiais kitais produktais.

Naudotis baseinu iškarto po apdorojimo su PristineExtra draudžiama, jei esamo chloro lygis viršija 3.0 ppm. Padidėjusi kūno ar sveikatos sužalojimo rizika. Būtina laukti 2 – 4 valandas, arba tol kol esamas chloro lygis vandenyje nukris žemiau 3.0 ppm.

Spa baseinai ir kaitinimosi Kubilai

Naudoti 5 g PristineExtra / 380 litrų Spa baseino vandens. Esant labai didelei besimaudančiųjų apkrovai ir drumstam SPA baseino vandeniui oksiduokite 5 gramais PristineExtra (1 arbatinis šaukštelis) 380 litrų SPA baseino vandens, po kiekvienų maudynių. Dėmesio: Ne dažniau nei vieną kartą per parą.