Kategorijos

PristineBlue informacija

Baseino vandens priežiūra be chloro!

Jūs tikrai rasite kur kas geresnių būdų praleisti savo laisvalaikį, nei rūpintis dėl savo baseino būklės ir išvaizdos. Ilgalaikė PristineBlue® formulė leidžia Jums nenaudoti chloro kasdieniame vandens būklės tikrinime ir priežiūroje. Naudojant PristineBlue®, Jums tereiks atlikti paprastą priežiūros programą tik kartą per dvi savaites. Vanduo apdorotas PristineBlue® tampa minkštesnis ir atrodo viliojančiai, be cheminių medžiagų skonio ir kvapo.

Bechlorė baseino priežiūra

PristineBlue® švelnus baseino įrangai ir jis neblukina maudymosi aprangos. Jūs galite maudytis iš karto po vandens apdorojimo su PristineBlue®. Jums neperštės akys… ir jūs nepatikėsite, kaip puikiai po maudymosi atrodo jūsų plaukai ir oda.

Ir tai taip paprasta! PristineBlue® ilgai išliekanti formulė suteikia jums galimybę išvengti kasdienio vandens tikrinimo ir priežiūros.

Ekonomiškas sprendimas

PristineBlue® sistema tikriausiai yra efektyviausia išlaidų atžvilgiu Jūsų baseino priežiūros priemonė, kadangi kiekvienas PristineBlue® lašas padeda kontroliuoti dumblius ir sustabdyti bakterijų plitimą. PristineBlue® neišsisklaido saulės šviesoje kaip chloras. Priemonės lygis sumažėja tik tuomet, kai ji kovoja su dumbliais ir bakterijomis Jūsų vandenyje. Lyginant plaukiojimo sezono išlaidas, PristineBlue® išlaidos yra tokios pačios arba mažesnės nei chloro.

Naudojant PristineBlue® pereiti prie bechlorės baseino priežiūros yra dar lengviau nei bet kada anksčiau. Žemiau pateikiame informacija, kaip galima efektyviai pereiti nuo naudojamų chloro produktu, prie baseino priežiuros be chloro. Jums tereikia žinoti žemiau pateiktą informacija ir alikti keletą žingsnių:

Tūrio apskaičiavimas

Viena iš svarbiausių informacijos detalių, kurią jus turite turėti apie savo baseiną, Spa baseiną ar kubilą – tai jo vandens talpa skaičiuojant kubiniais metrais (m³). Jeigu jūs norite sureguliuoti pH lygį, oksiduoti, arba papildyti PristineBlue®, svarbiausia žinoti tikslų baseino tūrį, kad panaudotumėte reikiamą produkto kiekį.

Vandens subalansavimas

Bendras šarmingumo, pH ir kalcio lygis vandens priežiūros srityje yra faktoriai, kurie bendrai laikomi „Vandens Balansu”.

Tinkamai subalansuotas vanduo yra svarbiausias elementas siekiant išvengti problemų dėl baseinų vandens. Labai svarbu reguliariai tikrinti vandenį, kadangi vandens balansas gali keistis nuo lietaus, purvo, lapų, besimaudančiųjų bei cheminių medžiagų.

Dėl nesubalansuoto vandens kyla šios problemos: odos ir akių sudirginimas, drumzlinas arba žalias vanduo, įrangos korozija, neveiksminga dumblių ir bakterijų kontrolė.

Baseino ar Spa vandens priežiūra

Naudodami PristineBlue® pamiršite chloro produktų naudojimą ir būsite patenkinti lengva PristineBlue® naudojimo procedūra. Norėdami sužinoti, kaip geriausia yra prižiūrėti jūsų baseino, Spa baseino ar kubilo vandenį, paspauskite ant nuorodų žemiau:

PristineBlue® aktyvi sudėtinė dalis yra biologiškai aktyvus varis

Varis jau daugelį amžių buvo plačiai naudojamas įvairiuose vandens telkiniuose, įskaitant baseinus, dumbliams ir bakterijoms šalinti.

Naudojant įprastines vario formas, sukurtas baseinams, susiduriama su pagrindine problema: dėmėmis. Varis sunkiai tirpsta vandenyje ir vario dalelės, kurios nesusijungia su dumbliais, paprastai nusėda ant baseino sienų arba dugno.

Be to neįmanoma į vandenį įpilti tiek vario, kad jis sunaikintų bakterijas.

Netgi chelatiniai vario produktai, kurie  kažkaip sumažina dėmių atsiradimą, neįveda biologiškai aktyvaus vario į vandenį. Varis veiksmingai veikia tik dumblius ir bakterijas, kai jis yra biologiškai aktyvus, ir chelatinės jungtys sustiprina biologinį vario aktyvumą.

PristineBlue® pranašesnis už chelatinius produktus dėl savo unikalaus pagrindinio produkto ET3000. Sumaišytas su ET3000 varis visiškai ištirpsta, PristineBlue® yra biologiškai aktyvus ir gali būti įvedamas į vandenį pakankamos koncentracijos, kad kovotų su dumbliais ir bakterijomis. Varis (Cu++) naudojamas sukurti PristineBlue® turi du teigiamus krūvius. ET3000 molekulė turi daug negatyvių krūvių ir jungimosi taškų. Todėl PristineBlue® yra kitoks ir daug efektyvesnis nei esantys vario pagrindo analogai rinkoje.

Kiekvienas vario jonų teigiamų krūvių prisijungia prie ET3000, kitus teigiamus krūvius palikdamas biologiškai aktyviais, kad pritrauktų ir susijungtų su dumbliais ir bakterijomis. Kai dumblis arba bakterija susiliečia su vario jonu, jie absorbuoja jį ir žūsta. Tada varis susijungia su organinėmis medžiagomis ir daugiau vandenyje nebeaptinkamas.